Trešdiena, 6. decembris 2023
Par kompāniju Programmas Iestāšanās noteikumi Semināri Grāmatvežu klubs Pasniedzēji Partneri Kontakti
Profesionālo Finanšu Menedžeru Institūts

Tā ir starptautiskā organizācija, kura apvieno profesionālos finansistus un kuras devīze ir: „Uzplaukums caur pilnveidošanos”. Institūta galvenais ofiss atrodas Londonā, Lielbritānijā.

PFMI mērķi ir šādi:
- Būt par vadošo starptautisko institūtu, kurš popularizē profesionālā finansista profesiju;
- Būt par starptautisko institūtu, kurš nosaka un sertificē profesionālā finanšu menedžmenta standartus;
- Paaugstināt profesijas prestižu, izplatot informāciju par būtisko ieguldījumu, kuru izdara finanšu menedžeri kompānijas attīstībā;
- Palikt par neatkarīgu un pašregulējamo organizāciju.

Institūts tika dibināts 1992.gadā pēc britu zinātnieku un speciālistu grāmatvedības uzskaites un finansu menedžmenta jomās iniciatīvas kopā ar doktoru Džefriju Vuleru, kurš Lielbritānijā tika atzīts par viskvalificētāko grāmatvedi. Institūts saņēma britu valdības, proti, Tirdzniecības un Rūpniecības Departamenta atzinību.

Kas var kļūt par PFMI biedru?

Profesionālo Finanšu Menedžeru Institūts ir samērā elitārā starptautiskā profesionālā organizācija. PFMI biedri ir ap 1000 grāmatveži no 50 valstīm, Institūta pārstāvniecības ir vairāk nekā 20 valstīs.
Tomēr ne ikviens var kļūt par šīs organizācijas biedru. Katru pretendentu stingri kontrolē Institūta Padome, kura sastāv no vadošiem grāmatveža profesijas pārstāvjiem no Eiropas, Amerikas un Kanādas.
Pirmais solis ceļā uz šo organizāciju – apmācība pēc Institūtā izstrādātajām programmām.

Diploms un dalība PFMI

2004.gadā PFMI nolēma atļaut pasniegt dažas programmas krievu un citās valodās. Pēc daudzām konsultācijām, PFMI Padome ir nolēmusi atvērt savu pārstāvniecību Latvijā, kuras galvenie uzdevumi būtu: PFMI darbības koordinēšana Austrumeiropas valstīs, mācību centru tīkla dibināšana un attīstīšana. Mācību centri sagatavotu kandidātus pēc PFMI programmām. Pārstāvniecība atbildēs arī par PFMI biedru tīkla attīstību reģionos.

Pēc kursa pabeigšanas un sekmīgas kontroldarbu uzrakstīšanas, students saņem PFMI Diplomu un var pretendēt uz biedrību PFMI.
Studenti saņem Diplomu 4-5 nedēļu laikā pēc kursa pabeigšanas.

Par PFMI prezidentu

Šodien Institūta prezidents ir dr. Vulers. Vulera kungs ne tikai vada Institūtu, bet arī aktīvi piedalās Lielbritānijas augstāko izglītības iestāžu darbībā: viņš ir Īrijas Universitātes Biznesa Skolas vice-kancleris, rektors un profesors, kā arī Svētā Klementija Universitātes Londonas Padomes prezidents. Vulera kungs ir arī žurnāla „Finance and Management Journal” tehniskais direktors un Society of Sales and Management (Pārdošanas un menedžmenta sabiedrība) prezidents.
Viņš ir grāmatas „Korporatīvie modeļi šodien” līdzautors, kura tika izdota Anglijas un Velsas Sertificēto grāmatvežu institūtā.

PFMI prezidents: Professor Dr Jeff Wooller

PFMI galvenais ofiss:40 Pembroke Square, London W8 6PE

e-mail: [email protected]
website: www.ipfm.org
 
Statistika
"MKC Vērtspapīri" strādā jau 20 gadus. Kopējais klausītāju skaits sastāda 15000 cilvēku.
2020. gads
2019. gads
2018. gads
2017. gads
2016. gads
2015. gads
2014. gads
2013. gads
2012. gads
2011. gads
2010. gads
2009. gads
2008. gads
2007. gads

Atsauksmes
"...Uzskatu, ka mans lielākais ieguvums kursu rezultātā ir iegūtās zinašanas, ja tās piemirsīsies, tad paliks jebkurā laikā izmantojams izdales materiāls par SGS un ļoti labas atmiņas gan par pasniedzēju, gan par kolēģiem. Jo mācību procesā bija ļoti laba apkārtējā gaisotne jeb aura, savstarpēja sapratne, kas ir ļoti būtiski. ..."

Sīkāk
Šo kompāniju darbinieki ir mācījušies
Šo kompāniju darbinieki ir mācījušies "MKC Vērtspapīri" pēc IPFM (Profesionālo Finanšu Menedžera Institūta, Lielbritānija) programmām:

Sīkāk
"MKC Vērtspapīri" piedāvā saviem absolventiem un klausītājiem izmantot sekojošas mājas lapas sadaļas:

Prese par mums
Fotogalerija
Vakances
Galvenā Jaunumi Atsauksmes Lapas karte Forums e-pasts