Sestdiena, 18. maijs 2024
Par kompāniju Programmas Iestāšanās noteikumi Semināri Grāmatvežu klubs Pasniedzēji Partneri Kontakti

 SIA „MKC Vērtspapīri” komandā strādā tikai labākie pasniedzēji, jo kvalitāte un profesionālisms ir mūsu darba pamatprincipi. Mūsu lektoriem ir liela prakstiska pieredze, viņi prot pasniegt zināšanas par grāmatvedības uzskaiti. Pasniedzējiem ir plašs redzesloks un viņi labi orientējas Latvijas un starptautiskās grāmatvedības uzskaites jautājumos, publicē rakstus speciālos ekonomiskajos izdevumos. Kā arī mūsu centrs organizē seminārus bankas darbiniekiem, aicina labākos profesorus no Krievijas Federācijas Valdības Finanšu Universitātes.

SIA "MKC Vērtspapīri" pasniedzēji:

 

 • Maija Grebenko - praktiskās grāmatvedības speciāliste, lektore, vairāku grāmatu autore
 • Nadežda Karpova - finanšu un kapitāla tirgus eksperte
 • Olga Lukašina - ekonomikas doktore, ISMA (Informācijas sistēmu un menedžmenta Augstskola) profesore
 • Irina Kuzmina - ekonomikas doktore, TSI (Transporta un sakaru institūts) profesore
 • Lubova Ovsjaņņikova - zvērināta revidente
 • Jevģēnijs Bespaļko - nodokļu konsultants
 • Jekaterina Juhimeca - nodoku konsultante
 • Natālija Davidoviča - auditore ar lielu darba pieredzi, Latvijas Grāmatvežu asociācijas sertificēta grāmatvede,   ISACA  sertifikāts CRISC ( Certified in Risk and Informastion Systems Control ), PIA, CPIA diplomi, "The best tutor of the Year 2010"sertifikāts.
 • Inese Mavļutova - vairākus gadus pasniedz finanšu analīzi un finanšu vadību Banku Augstskolā. Pēc M. Lomonosova Maskavas Valsts Universitātes absolvēšanas ilgu laika periodu apvienoja akadēmisko darbu ar profesionālu finansista un grāmatveža amatiem, konsultēja uzņēmumus investīciju un finanšu resursu piesaistes jomā, vadīja Lietišķās informācijas dienesta seminārus.   Inese Mavļutova ir Vācijā izdotās monogrāfijas „Business restructuring and company’s market value „ autore, kā āri ir vairāku starptautisko konferenču dalībniece. Ir nopublicējusi vairākus rakstus starptautiski atzītos žurnālos, tai skaitā ASV, Šveicē, Grieķijā, Čehijā.
 • Nata Lasmane - zvērināta revidente
 • Jolanta Reinvalde - nodokļu konsultants
 • Andrejs Ponomarjovs - Dr.oec., Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas (LRGA) valdes priekšsēdētājs (prezidents), SIA “Nexia Audit Advice” valdes priekšsēdētājs
 • Svetlana Šemele - Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas izpilddirektore.

 

 
Statistika
"MKC Vērtspapīri" strādā jau 20 gadus. Kopējais klausītāju skaits sastāda 15000 cilvēku.
2020. gads
2019. gads
2018. gads
2017. gads
2016. gads
2015. gads
2014. gads
2013. gads
2012. gads
2011. gads
2010. gads
2009. gads
2008. gads
2007. gads

Atsauksmes
"...Uzskatu, ka mans lielākais ieguvums kursu rezultātā ir iegūtās zinašanas, ja tās piemirsīsies, tad paliks jebkurā laikā izmantojams izdales materiāls par SGS un ļoti labas atmiņas gan par pasniedzēju, gan par kolēģiem. Jo mācību procesā bija ļoti laba apkārtējā gaisotne jeb aura, savstarpēja sapratne, kas ir ļoti būtiski. ..."

Sīkāk
Šo kompāniju darbinieki ir mācījušies
Šo kompāniju darbinieki ir mācījušies "MKC Vērtspapīri" pēc IPFM (Profesionālo Finanšu Menedžera Institūta, Lielbritānija) programmām:

Sīkāk
"MKC Vērtspapīri" piedāvā saviem absolventiem un klausītājiem izmantot sekojošas mājas lapas sadaļas:

Prese par mums
Fotogalerija
Vakances
Galvenā Jaunumi Atsauksmes Lapas karte Forums e-pasts